Zapoznaj się z naszymi ogłoszeniami o pracę.

Aktualne ogłoszenia o pracę

  • Dyspozytor Pogotowia Ciepłowniczego
    Rozwiń elementUkryj elementRozwiń element

    Twój zakres obowiązków:

    • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych / email od odbiorców ciepła o zaistniałych zakłóceniach i awariach węzłów cieplnych, instalacjach wewnętrznych c.o. i c.w.u. oraz sieci ciepłowniczej,
    • prowadzenie rejestru zgłoszeń w Centralnym Rejestrze Zgłoszeń w wersji elektronicznej (GIS),
    • efektywne zarządzanie pracą pracowników kierowanych do realizacji zgłoszeń,
    • prowadzenie dokumentacji w zakresie realizowanych zgłoszeń,
    • kontrola parametrów obiektów cieplnych w systemie monitoringu i wizualizacji węzłów cieplnych.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne,
    • gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym,
    • znajomość pakietów informatycznych Office (Word, Excel),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność i punktualność,
    • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności.

    To oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • dodatek stażowy,
    • szeroki wachlarz dokształcających szkoleń zewnętrznych i podnoszących kwalifikacje,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • kartę MultiSport,
    • program emerytalny,
    • grupowe ubezpieczenie opłacane z budżetu pracownika na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej na preferencyjnych warunkach,
    • dodatek zryczałtowany przy pracy zmianowej,
    • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych,
    • spotkania integracyjne.

    Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko Dyspozytor Pogotowia Ciepłowniczego proszone są o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@epec.elblag.pl.

Formularz
kontaktowy
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie