Nasze usługi

Ciepło12 to innowacyjna usługa spółki EPEC, która zapewnia klientom nieprzerwany dostęp do ciepła sieciowego przez 12 miesięcy w roku. Ta nowoczesna forma zarządzania systemem grzewczym opiera się na inteligentnym rozwiązaniu, w którym decyzje dotyczące włączania lub wyłączania ogrzewania są dostosowane do temperatury zewnętrznej.

Cały proces wykorzystuje automatykę pogodową. Umożliwia ona sterowanie temperaturą wody zasilającej instalację centralnego ogrzewania, w taki sposób, aby w budynku było tak samo ciepło bez względu na to, jaka temperatura jest na zewnątrz.

usługi epec home

Ogrzewanie to kluczowy element komfortu domowego, a jakość systemu grzewczego ma bezpośredni wpływ na nasze codzienne doświadczenia. Dla odbiorców indywidualnych poszukujących kompleksowego rozwiązania poprawy jakości ogrzewania w swoim mieszkaniu lub domu jednorodzinnym przygotowaliśmy usługę EPEC HOME.

epec pro usługi epec

Jesteś administratorem budynku mieszkalnego lub biurowego? Zarządzasz nieruchomością komercyjną lub obiektem użyteczności publicznej? Zastanawiasz się, jak zaspokoić rosnące potrzeby użytkowników administrowanych powierzchni w zakresie poprawy jakości ogrzewania? Poznaj usługę EPEC PRO!

Konserwacja instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej

To kluczowy element w utrzymaniu optymalnego funkcjonowania systemu grzewczego. Ignorowanie usterek może prowadzić do poważniejszych uszkodzeń całej instalacji. Regularne utrzymanie oraz szybkie reagowanie na problemy pozwala przedłużyć żywotność systemu grzewczego, co z kolei przekłada się na mniejsze koszty związane z naprawami i wymianą sprzętu.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponujemy usługę konserwacji instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Kompleksowe wykonanie węzła cieplnego

Czy Twój budynek został już włączony do miejskiej sieci ciepłowniczej? Jeśli nie, dowiedz się, czy możesz skorzystać z naszej oferty wykonania węzła cieplnego. Jeśli tak, warto rozważyć wykonanie nowoczesnego węzła cieplnego, które przyniesie wiele korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i dla samego budynku.

Główne zalety tego rozwiązania to wzrost efektywności energetycznej, optymalizacja regulacji temperatury, możliwość podłączenia dodatkowych źródeł ciepła, minimalizacja strat ciepła, łatwa konserwacja i niskie koszty utrzymania, zgodność ze standardami ekologicznymi, optymalizacja kosztów.

Po zamontowaniu węzła cieplnego oferujemy jego diagnostykę, konserwację, serwis.

Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie