Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oferuje dostawę ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej za pomocą miejskiego systemu ciepłowniczego.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewniamy:

  • wysoką jakość,
  • bezpieczeństwo dostarczanego ciepła,
  • korzystne warunki przyłączenia istniejących i nowoprojektowanych obiektów,
  • oszczędną eksploatację.

Ciepło sieciowe jest bardziej ekologiczne niż ciepło wytworzone w punktach indywidualnych. Jego produkcja kontrolowana jest przez instytucje środowiskowe, dzięki czemu ograniczone są szkodliwe emisje. Zmodernizowana sieć pozwala na uniknięcie strat ciepła podczas jego dystrybucji.

Podłączenie się do miejskiej sieci ciepłowniczej to zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców domu czy lokalu, w którym wymienione zostanie źródło ogrzewania. Znikają bowiem zagrożenia związane z zatruciami czy pożarami. Nie trzeba również inwestować w czujniki wykrywające np. czad.

Loader

Naszym klientom gwarantujemy:

  • niskie koszty przyłączenia,
  • komfort i bezpieczeństwo,
  • ciągłość i niezawodność dostaw.
Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami!
Loader
Poprzedni slajd
Następny slajd

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządcą budynku:

Kalendarz
Krok 1

Skontaktuj się z EPEC – zadzwoń: 55 61 13 277 lub napisz maila: uslugi@epec.elblag.pl – pracownicy EPEC odpowiedzą na pytania dotyczące możliwości podłączenia obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Kalendarz
Krok 2

Wypełnij wniosek o przyłączenie. W razie wątpliwości konsultanci EPEC pomogą w tym procesie.

Kalendarz
Krok 3

Uzyskaj warunki technicznie na przyłączenie. Po otrzymaniu wniosku, EPEC przeprowadzi analizę techniczną możliwości podłączenia danego obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej. Wraz z warunkami otrzymasz projekt umowy przyłączeniowej.

Kalendarz
Krok 4

Podpisz z EPEC umowę o przyłączenie. Konsultanci EPEC udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące spraw ekonomicznych i technicznych dotyczących umowy o przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Kalendarz
Krok 5

Zleć opracowanie i uzgodnienie dokumentacji technicznej. Na podstawie wydanych warunków technicznych przyłączenia oraz zapisów wynikających z umowy o przyłączenie musi zostać przygotowany i uzgodniony projekt. Może to wykonać EPEC lub zewnętrzna firma projektowa.

Kalendarz
Krok 6

Zgłoś odbiór techniczny i podpisz umowę na dostawę ciepła. Rozpoczęcie dostawy ciepła następuje w uzgodnionym terminie, po podpisaniu protokołu odbioru prac oraz umowy na dostawę ciepła.

Loader
Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie