Ciepło12 to całoroczna usługa spółki EPEC, dzięki której klienci przez 12 miesięcy w roku mają nieprzerwany dostęp do ciepła sieciowego. Włączenie lub wyłączenie ogrzewania zależne jest od temperatury na zewnątrz. Najczęściej wartością graniczną jest 15 st. C – gdy termometr pokazuje taką wartość, węzeł cieplny załącza się. Jest to wartość, którą klient może wybrać sam.

Cały proces wykorzystuje automatykę pogodową. Umożliwia ona sterowanie temperaturą wody zasilającej instalację centralnego ogrzewania, w taki sposób, aby w budynku było tak samo ciepło bez względu na to, jaka temperatura jest na zewnątrz.

Loader
Poprzedni slajd
Następny slajd

Jak uruchomić usługę?

Kalendarz
Krok 1

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży EPEC +55 61 13 277, lub uslugi@epec.elblag.pl.

Kalendarz
Krok 2

Nasze służby techniczne w ciągu trzech dni roboczych sprawdzą, czy włączenie usługi Ciepło12 jest możliwe w zgłoszonym budynku (węźle cieplnym).

Kalendarz
Krok 3

Jeżeli ocena predyspozycji węzła cieplnego będzie pozytywna - uruchomimy usługę.

Kalendarz
Krok 4

Jeżeli ocena predyspozycji węzła cieplnego będzie negatywna - sprawdzimy możliwość modernizacji węzła. W przypadku węzłów nie należących do EPEC, w ciągu 5 dni od sprawdzenia możliwości technicznych przygotujemy ofertę dostosowania węzła. Po zaakceptowaniu oferty EPEC wykona modernizację węzła i usługa zostanie włączona.

Loader

usługi epec home

Oferta EPEC HOME skierowana jest do odbiorców indywidualnych, którzy chcą poprawić jakość ogrzewania w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych.

Jako właściciel domu, czy mieszkania, możesz mieć różne potrzeby związane z ogrzewaniem.

Usługa EPEC HOME obejmuje:

  • likwidację zakłóceń pracy węzła cieplnego oraz instalacji c.o./c.w.u.,
  • wymianę grzejników,
  • wymianę armatury,
  • wymianę urządzeń automatyki i urządzeń hydraulicznych,
  • usunięcie przecieku.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Pobierz katalog
Pobierz katalog
Loader

Jak skorzystać z usługi EPEC HOME?

Skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy odpowiedzą najszybciej jak będzie to możliwe. W razie wątpliwości, fachowiec EPEC przyjedzie do Ciebie i nieodpłatnie dokona oceny prac niezbędnych do wykonania.

Napisz do nas
Napisz do nas
Loader
Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie