Ciepło z dostępem przez cały rok!

Ciepło12 to innowacyjna usługa spółki EPEC, która zapewnia klientom nieprzerwany dostęp do ciepła sieciowego przez 12 miesięcy w roku. Ta nowoczesna forma zarządzania systemem grzewczym opiera się na inteligentnym rozwiązaniu, w którym decyzje dotyczące włączania lub wyłączania ogrzewania są dostosowane do temperatury zewnętrznej.

Cały proces wykorzystuje automatykę pogodową. Umożliwia ona sterowanie temperaturą wody zasilającej instalację centralnego ogrzewania, w taki sposób, aby w budynku było tak samo ciepło bez względu na to, jaka temperatura jest na zewnątrz.

Wygoda

Automatyczna regulacja uruchomienia lub wyłączenia dostaw ciepła zwalnia właściciela bądź administratora z konieczności obserwowania warunków pogodowych i podejmowania decyzji o włączeniu lub wyłączeniu ogrzewania.

Loader

Ochrona budynku

Wykorzystując usługę Ciepło12 chronisz swój budynek przed wilgocią, a utrzymanie odpowiedniej temperatury w lokalu zapobiega rozwojowi grzybów oraz ogranicza niekorzystne zjawiska, takie jak pęknięcia, rysy, korozja, zawilgocenia.

Loader

Indywidualna kontrola

Masz pełną kontrolę nad decyzjami dotyczącymi włączania i wyłączania ogrzewania. Wybierając indywidualną wartość graniczną, na przykład 15 st. C, dostosowujesz usługę do swoich preferencji i potrzeb, co przekłada się na optymalne zarządzanie kosztami.

Loader

Zrównoważony rozwój

Ciepło12 współgra z dążeniami do zrównoważonego rozwoju, eliminując potrzebę niepotrzebnego zużycia energii w okresach, gdy ogrzewanie nie jest konieczne. To krok w kierunku bardziej efektywnego i ekologicznego korzystania z zasobów.

Loader

Bezpieczeństwo i automatyzacja

Automatyczne włączanie i wyłączanie ogrzewania oparte na temperaturze zewnętrznej eliminuje ryzyko zapomnienia o regulacji i umożliwia skoncentrowanie się na innych aspektach codziennego życia, jednocześnie zapewniając stałe i bezpieczne warunki termiczne.

Loader
Poprzedni slajd
Następny slajd

Jak uruchomić usługę Ciepło12?

Kalendarz
Krok 1

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży EPEC +55 61 13 277 lub uslugi@epec.elblag.pl

Kalendarz
Krok 2

Nasze służby techniczne w ciągu trzech dni roboczych sprawdzą, czy włączenie usługi Ciepło12 jest możliwe w zgłoszonym budynku (w węźle cieplnym).

Kalendarz
Krok 3

Jeżeli ocena predyspozycji węzła cieplnego będzie pozytywna – uruchomimy usługę.

Kalendarz
Krok 4

Jeżeli ocena predyspozycji węzła cieplnego będzie negatywna – sprawdzimy możliwość modernizacji węzła. W przypadku węzłów nie należących do EPEC w ciągu kilku dni od sprawdzenia możliwości technicznych, przygotujemy ofertę dostosowania węzła. Po zaakceptowaniu oferty, wykonamy modernizację węzła i usługa zostanie włączona.

Loader
Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie