Przyłącz się do miejskiej sieci ciepłowniczej!

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oferuje dostawę ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej za pomocą miejskiego systemu ciepłowniczego.

Odpowiedzialność środowiskowa

Ciepło sieciowe jest bardziej ekologiczne niż ciepło wytworzone w punktach indywidualnych. Jego produkcja kontrolowana jest przez instytucje środowiskowe, dzięki czemu ograniczone są szkodliwe emisje. Zmodernizowana sieć pozwala na uniknięcie strat ciepła podczas jego dystrybucji.

Loader

Bezpieczeństwo

Podłączenie się do miejskiej sieci ciepłowniczej to zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców domu czy lokalu, w którym wymienione zostanie źródło ogrzewania. Znikają bowiem zagrożenia związane z zatruciami czy pożarami. Nie trzeba również inwestować w czujniki wykrywające np. czad.

Loader

Niezawodność

Sieci ciepłownicze są projektowane i utrzymywane z myślą o zapewnieniu niezawodnego dostarczania ciepła. To oznacza mniejszą ilość awarii i przestojów w porównaniu do indywidualnych systemów grzewczych. Gwarantujemy naszym klientom ciągłość i niezawodność dostaw.

Loader

Komfort dla użytkowników

Przyłączenie się do sieci ciepłowniczej eliminuje potrzebę indywidualnych zakupów, instalacji i serwisu kotłów czy pomp ciepła. Użytkownicy cieszą się prostotą i wygodą, mając zapewnione stabilne dostawy ciepła.

Loader

Naszym klientom zapewniamy:

  • okazyjne koszty przyłączenia,
  • komfort i bezpieczeństwo,
  • ciągłość i niezawodność dostaw.
Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami!
Loader
Poprzedni slajd
Następny slajd

Jak przyłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej?

Kalendarz
Krok 1

Skontaktuj się z EPEC – zadzwoń: 55 61 13 277 lub napisz maila: uslugi@epec.elblag.pl – odpowiemy na Twoje pytania.

Kalendarz
Krok 2

Wypełnij zapytanie dotyczące możliwości podłączenia obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej – pomożemy w tym procesie.

Kalendarz
Krok 3

Wypełnij wniosek o przyłączenie. W razie wątpliwości – pomożemy w tym procesie.

Kalendarz
Krok 4

Uzyskaj warunki technicznie na przyłączenie. Po otrzymaniu wniosku przeprowadzimy analizę techniczną możliwości podłączenia danego obiektu do miejskiej sieci ciepłowniczej. Wraz z warunkami otrzymasz projekt umowy przyłączeniowej.

Kalendarz
Krok 5

Podpisz z EPEC umowę o przyłączenie. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące spraw ekonomicznych i technicznych dotyczących umowy o przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Kalendarz
Krok 6

Zleć opracowanie i uzgodnienie dokumentacji technicznej. Na podstawie wydanych warunków technicznych przyłączenia oraz zapisów wynikających z umowy o przyłączenie musi zostać przygotowany i uzgodniony projekt węzła cieplnego (dokumentacja techniczna w tym wypadku dotyczy tylko węzła - pod warunkiem, że węzeł wykonuje klient). Może to wykonać EPEC lub zewnętrzna firma projektowa.

Kalendarz
Krok 7

Zgłoś odbiór techniczny węzła i podpisz umowę na dostawę ciepła. Rozpoczęcie dostawy ciepła nastąpi w uzgodnionym terminie, po podpisaniu protokołu odbioru prac oraz umowy na dostawę ciepła.

Loader
Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie