Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej nie tylko dostarcza ciepło i ciepłą wodę do tysięcy odbiorców w Elblągu. Nasza spółka świadczy również szereg usług okołociepłowniczych, skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i do klientów instytucjonalnych. Od 1 lutego 2024 r. obowiązują nowe cenniki usług.

EPEC PRO dla firm i zarządców

EPEC PRO jest usługą, z której mogą skorzystać zarządcy wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych oraz firmy, które chcą poprawić jakość ogrzewania w swoich budynkach. Usługa jest adresowana do podmiotów, które korzystają w własnego węzła cieplnego.

Obejmuje ona m.in. regulację nastaw węzła cieplnego, regulację instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania i instalacji ciepłej wody użytkowej, płukanie grzejników, płukanie wymienników, odpowietrzanie instalacji wewnętrznej c.o. oraz wymianę grzejników, wymianę armatury, wymianę urządzeń automatyki i urządzeń hydraulicznych.

Sprawdź usługę i cennik EPEC PRO.

EPEC HOME dla klientów indywidualnych

Oferta EPEC HOME skierowana jest do odbiorców indywidualnych, którzy chcą poprawić jakość ogrzewania w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych. Jako posiadacz domku czy właściciel lokalu mieszkalnego, możesz mieć różne potrzeby związane z ogrzewaniem.

W ramach usługi możliwa jest likwidacja zakłóceń pracy węzła cieplnego oraz instalacji c.o./c.w.u., wymiana grzejników, wymiana armatury, wymiana urządzeń automatyki i hydraulicznych czy usunięcie przecieku.

Sprawdź usługę i cennik EPEC HOME.

Inne usługi EPEC

Oferujemy również inne usługi, które są kluczowe w utrzymaniu optymalnego funkcjonowania systemu grzewczego. To m.in.:

Sprawdź cennik usług odpłatnych.

Jak skorzystać z usług EPEC?

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży EPEC, pod nr tel.: + 55 61 13 277 lub poprzez e-mail: uslugi@epec.elblag.pl.

Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie