Służby techniczne EPEC rozpoczęły przygotowania węzłów cieplnych, aby uruchomić centralne ogrzewanie.

Żeby sprawnie uruchomić centralne ogrzewania, niezbędne jest zakończenie prac remontowych na instalacjach wewnętrznych do 15 września. W przypadku przekroczenia tego terminu prosimy o pisemną informację o planowanym terminie ich ukończenia na adres uslugi@epec.elblag.pl. Jednocześnie prosimy o zgłaszanie zakończenia prac, ponieważ warunkuje to możliwość uruchomienia dostawy ciepła.

Służby EPEC są gotowe do uruchomienia centralnego ogrzewania wcześniej niż 15 września. Zgłoszenie do napełnienia instalacji wewnętrznej c.o. będzie przyjmowane przez Pogotowie Ciepłownicze (e-mail: dyspozytor@epec.elblag.pl) od administratora obiektu i wykonywane przy jego udziale lub wykonawcy wskazanego w „Protokole z opróżnienia instalacji c.o.”.

Z uwagi na często występujące zgłoszenia dotyczące zapowietrzonych instalacji wewnętrznych, wskazane jest podczas prowadzenia prac instalacyjnych dokonywanie montażu automatycznych zaworów odpowietrzających na zakończeniu poszczególnych pionów.

Ponadto prosimy o poinformowanie lokatorów o konieczności otwarcia zaworów grzejnikowych w swoich lokalach. Ułatwi to poprawne uzupełnienie i odpowietrzenie instalacji wewnętrznych podczas uruchamiania centralnego ogrzewania.

Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie