Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej rozpoczęło trzecią edycję płatnego programu stażowego dla studentów kierunków technicznych. Uczestnicy projektu otrzymają miesięczne stypendium w wysokości 1205 zł brutto. Nabór potrwa do 30 stycznia br.

W programie stażowym spółki mogą wziąć udział studentki i studenci trzeciego roku studiów inżynierskich lub piątego roku studiów magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych) na kierunku energetyka, technika cieplna lub inżynieria środowiska.

W ramach programu EPEC oferuje dwa miejsca. Każdy z uczestników otrzyma miesięczne stypendium w wysokości 1205 zł brutto. Zakres stażu obejmuje również miesięczną praktykę w elbląskiej spółce (w siedzibie EPEC w Elblągu), podczas której stażyści będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca w EPEC – czym zajmują się poszczególne osoby, jaki mają system pracy – a także się w nią włączyć. W ramach stażu zostaną zaangażowane w przedsięwzięcia i projekty z zakresu ciepłownictwa.

Studenci, oprócz wsparcia finansowego i odbycia miesięcznych praktyk, mogą liczyć pracę w spółce. Decyzja o dalszej współpracy będzie podejmowana na koniec okresu stażowego.

Jak zgłosić się do programu?

Nabór na płatny staż do EPEC odbywa się w dniach 1-30 stycznia 2023 r. W celu zgłoszenia należy pobrać i wypełnić formularz dostępny na stronie Program stażowy oraz odesłać na adres mailowy: staz@epec.elblag.pl. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu maksymalnie 20 dni od zakończenia terminu przyjmowania zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela Dominika Lang, tel. + 48 501 031 712, email: dlang@epec.elblag.pl.

Formularz
kontaktowy
Zgłoś
awarię

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie